Display: High contrast | Normal
white blue red green big font small font W3C
19 October 2019 / 20 Safar 1441
Setting

LIST OF ANNOUNCEMENTS


Tawaran Sewaan Kafe Lestari, UPNM

Penulis : UPNM Holdings Sdn. Bhd.

Thursday, 03 Oct 2019

Baca selanjutnya

Hebahan Iklan Kekosongan Jawatan Bukan Akademik di UPNM

Penulis : Jabatan Pendaftar

Tuesday, 03 Sep 2019

Baca selanjutnya


Semakan Tawaran Kemasukan Program Sarjana Muda Sesi Akademik 2019/2020 UPNM

Penulis : Bahagian Pengurusan Akademik (BPA)

Monday, 29 Jul 2019

Baca selanjutnya

Hebahan Iklan Kekosongan Jawatan Bukan Akademik di UPNM

Penulis : Jabatan Pendaftar

Friday, 26 Jul 2019

Baca selanjutnya


Sumbangan Wakaf Tunai Untuk Wakaf Pendidikan UPNM

Penulis : Pusat Pengurusan Wakaf

Thursday, 30 May 2019

Baca selanjutnya

Iklan Jawatan Kosong

Penulis : Jabatan Pendaftar

Tuesday, 30 Apr 2019

Baca selanjutnya

Tawaran Sewaan Premis Perniagaan Kiosk Poolside Cafe, UPNM

Penulis : UPNM Holdings Sdn. Bhd.

Thursday, 25 Apr 2019

Baca selanjutnya

Tapak Ruang Niaga Bazar Ramadan UPNM 2019

Penulis : UPNM HOLDINGS SDN. BHD.

Wednesday, 17 Apr 2019

Baca selanjutnya

Berminat Menjadi Juruterbang? Sertai Kami...

Penulis : BKKPA

Thursday, 07 Mar 2019

Baca selanjutnya


Tawaran Premis Perniagaan Vending Machine di UPNM

Penulis : UPNM Holdings Sdn. Bhd.

Thursday, 10 Jan 2019

Baca selanjutnya

Tawaran perniagaan di Premis Kasturi Corner di UPNM

Penulis : UPNM HOLDINGS SDN. BHD.

Wednesday, 02 Jan 2019

Baca selanjutnya

<< <  1 > >> 
Showing page 1 of 1 pages