Paparan: Kontras Tinggi | Asal
white blue red green big font small font W3C
25 October 2014 / 1 Muharram 1436
Tetapan

MAKLUMAT UMUM

Aduan Kerosakan

Borang Aduan Kerosakan
Aduan Awam :
1. Encik Muhammad Rashidi bin Rashid 4645 m.rashidi@upnm.edu.my
2. Puan Roslina binti Abdul Rahman 3067 roslina@upnm.edu.my
Aduan Elektrik :
1. Puan Fauziah binti Said 3595 fauziah@upnm.edu.my
2. Cik Anisah binti Mohd Yusuff 7622194 anisah@upnm.edu.my
Aduan Mekanikal :
1. Cik Nor Farizan binti Mahmud 4645 farizan@upnm.edu.my
2. Encik Mohd Nizar bin Mohamad 3465 nizar@upnm.edu.my

Kempen Jimat Tenaga

Kempen Jimat Air

Hubungi Kami :
Jabatan Pembangunan Dan Penyelenggaraan
Aras 2, Bangunan Canselori
Universiti Pertahanan Nasional Malaysia
Kem Perdana Sungai Besi
57000 Kuala Lumpur
Telefon 03 9051 3465/3538 l Faks 03 9056 5211

Stor Pusat (Peralatan) :
Telefon 03 9051 3400 sambungan 762 2181 l Faks 03 9051 2161
Waktu operasi Stor Pusat (peralatan) adalah pada HARI BEKERJA mulai jam 9.00 pagi hingga 12.00 tengah hari dan 2.30 petang hingga 4.00 petang sahaja.
Pegawai Bertanggungjawab

Tarikh Kemaskini: 23 Oktober 2014