Paparan: Kontras Tinggi | Asal
white blue red green big font small font W3C
11 December 2017 / 22 Rabiul Awal 1439
Tetapan

HUBUNGI KAMI

Pengarah
Prof. Madya Dr. Hj. Hasan Al-Banna bin Mohamed
Tel : 03-90513011
Email : hasanalbanna@upnm.edu.my

Timbalan Pengarah
Dr Ummul Fahri binti Abdul Rauf
Tel : 03-90514446
Email : ummul@upnm.edu.my


Penolong Pendaftar Kanan
Puan Norjulia binti Mohd Johan
Tel : 03-90513400 (samb-4628)
Email : norjulia@upnm.edu.my

Pembantu Tadbir (Seksyen Sistem Pengurusan Kualiti)
Puan Nor Amirah Binti Mohd Noor
Tel : 03-90513400 (samb-7621076)
Email : amirah@upnm.edu.my

Pembantu Tadbir (Seksyen Sistem Pengurusan Kualiti)
Puan Norasikin Binti Aziz
Tel : 03-90513400 (samb-4454)
Email : norasikin@upnm.edu.my

Pembantu Tadbir (Seksyen Sistem Pengurusan Risiko)
Encik Mohammad Firdaus bin Mohd Zamani
Tel : 03-90513400 (samb-7622654)
Email : firdaus.z@upnm.edu.my
Pembantu Operasi
Encik Mohd Hafizee Bin Dollah
Tel : 03-90513400 (samb-4454)
Email : hafizee@upnm.edu.my

Pusat Jaminan Kualiti dan Pengurusan Data

Aras 2, Bangunan Canselori
Universiti Pertahanan Nasional Malaysia
Kem Sungai Besi 57000 Kuala Lumpur

Tel : 03 - 90513400 (samb - 4628/4454/3011/7621076)
Fax : 03 - 90513002

Email : kualiti@upnm.edu.my Web : http://iso.upnm.edu.my (Capaian UPNMNet sahaja)

E-Aduan : http://aduan.upnm.edu.my (Capaian UPNMNet sahaja) Tel : (samb - 7621076)

Tarikh Kemaskini: 06 Disember 2017