Paparan: Kontras Tinggi | Asal
white blue red green big font small font W3C
18 February 2018 / 2 Jamadil Akhir 1439
Tetapan

PENGURUSAN

DEKAN

Prof. Dr. Hjh Fatimah binti Dato Ahmad
fatimah@upnm.edu.my
(03-9051 3400 samb 2072)

TIMBALAN DEKAN (AKADEMIK)

Prof. Madya. Dr. Suzaimah Bte Ramli
suzaimah@upnm.edu.my
(+603 - 9051 3400 samb. 7622021)

TIMBALAN DEKAN (PENYELIDIKAN & SISWAZAH)


Lt. Kdr. Dr. Mohd Norsyarizad Bin Razali (B)
norsyarizad@upnm.edu.my

(+603 - 9051 3400 samb. 7622061)

KETUA JABATAN SAINS KOMPUTER


Dr. Mohammad Adib Bin Khairuddin
adib@upnm.edu.my

(+603 - 9051 3400 samb. 7622042)

KETUA JABATAN SAINS DAN TEKNOLOGI MARITIM

Kdr. (B) Mohd Arif bin Ahmad TLDM
arif@upnm.edu.my
(+603 - 9051 2547)

KETUA JABATAN SAINS PERTAHANAN

Prof. Madya. Dr. Noor Azilah binti Mohd Kasim
azilah@upnm.edu.my
(+603 - 9051 2546)

KETUA PUSAT LATIHAN DAN PEMBANGUNAN MARITIM

PENOLONG PENDAFTAR KANAN

Yusuriani Binti Mohd Yusof
yusuriani@upnm.edu.my

PENOLONG PENDAFTAR

PEGAWAI SAINS

Roslan bin Husin
roslan.husin@upnm.edu.my
(+603 - 9051 3400 samb 2042)

Noor Halifah binti Rijaludin
halifah@upnm.edu.my
(+603 - 9051 3400 samb 7621082)

Tarikh Kemaskini: 15 Januari 2018