Paparan: Kontras Tinggi | Asal
white blue red green big font small font W3C
21 November 2019 / 23 Rabiul Awal 1441
Tetapan

STAF

Puan Fazielah

PUAN FAZIELAH BINTI MOHAMAD

KETUA PENOLONG PENDAFTAR

03 - 90513400 SAMB 4453

fazielah@upnm.edu.my

Pn. Ermey

PUAN ERMEY MAS LINDA BINTI OTHMAN

PENOLONG PENDAFTAR KANAN

UNIT PENGURUSAN DATA, REKOD & PENDAFTARAN KURSUS (PRPK)

03 - 9051 3400 SAMB 3066

ermey@upnm.edu.my

Puan Noor Hidayati

PUAN NOOR HIDAYATI BINTI SHAHBANI

PENOLONG PENDAFTAR KANAN

UNIT PENTADBIRAN, PENGURUSAN SENAT DAN KONVOKESYEN (PPSS)

03 - 9051 3400 SAMB 3071

hidayati@upnm.edu.my

Puan Nurul

PUAN NURUL HAFIZA BINTI GHAZALI

PENOLONG PENDAFTAR

UNIT PEPERIKSAAN DAN PENGIJAZAHAN (PEP)

03 - 9051 3400 SAMB 3071

hafiza@upnm.edu.my

Encik Khaidzir

ENCIK MUHAMMAD KHAIDZIR BIN LOKMAN

PENOLONG PENDAFTAR

UNIT PENGAMBILAN, KEMASUKAN, PROMOSI DAN PEMASARAN AKADEMIK (PKPA)

03 - 9051 3400 SAMB 3407

khaidzir@upnm.edu.my

En. Aizat

ENCIK AIZAT BIN MOKTI

PENOLONG PEGAWAI TADBIR

UNIT PENGAMBILAN, KEMASUKAN, PROMOSI DAN PEMASARAN AKADEMIK (PKPA)

03 - 9051 3400 SAMB 4602

aizat@upnm.edu.my

Puan Elis

PUAN ELIS SHAFURA BINTI ADNAN @ YAAKOB

PEMBANTU TADBIR KANAN (P/O)

UNIT PENTADBIRAN, PENGURUSAN SENAT DAN KONVOKESYEN (PPSS)

03 - 9051 3400 SAMB 3553

elis@upnm.edu.my

Puan Afitah

PUAN NOOR AFITAH BINTI ABDUL KADIR

PEMBANTU TADBIR (P/O)

UNIT PENGURUSAN DATA, REKOD DAN PENDAFTARAN KURSUS (PRPK)

03 - 9051 3400 SAMB 4601

noorafitah@upnm.edu.my

Cik Zila

CIK NOORZAIDATUL ZILA BINTI ABD RAHMAN

PEMBANTU TADBIR (P/O)

UNIT PENGURUSAN DATA, REKOD DAN PENDAFTARAN KURSUS (PRPK)

03 - 9051 3400 SAMB 4601

zila@upnm.edu.my

Puan Rozi

PUAN ROZIANA BINTI AJID

PEMBANTU TADBIR (P/O)

UNIT PENGURUSAN DATA, REKOD DAN PENDAFTARAN KURSUS (PRPK)

03 - 9051 3400 SAMB 4603

roziana@upnm.edu.my

Puan Latifah

PUAN LATIFAH BINTI MOHD YUSOF

PEMBANTU TADBIR (P/O)

UNIT PENTADBIRAN, PENGURUSAN SENAT DAN KONVOKESYEN (PPSS)

03 - 9051 3400 SAMB 3454

latifah@upnm.edu.my

Puan Asilah

PUAN NUR ASILAH BINTI MOHAMAD

PEMBANTU TADBIR (P/O)

UNIT PEPERIKSAAN DAN PENGIJAZAHAN (PEP)

03 - 9051 3400 SAMB 3437

nurasilah@upnm.edu.my

Encik Shaiful

ENCIK MOHD SHAIFUL BIN OTHMAN

PEMBANTU TADBIR (P/O)

UNIT PEPERIKSAAN DAN PENGIJAZAHAN (PEP)

03 - 9051 3400 SAMB 4575

shaiful@upnm.edu.my

Encik Fazelan

ENCIK MUHAMMAD FAZELAN BIN MAT ZALIN

PEMBANTU TADBIR (P/O)

UNIT PEPERIKSAAN DAN PENGIJAZAHAN (PEP)

03 - 9051 3400 SAMB 3437

fazelan@upnm.edu.my

Encik Anuar

ENCIK ANUAR BIN HASBULLAH

PEMBANTU OPERASI

UNIT PENTADBIRAN, PENGURUSAN SENAT DAN KONVOKESYEN (PPSS)

03 - 9051 3400 SAMB 7621069

anuar@upnm.edu.my

pendis

ENCIK MOHD AFFANDI BIN JAMALUDIN

PEMBANTU TADBIR (P/O)

UNIT PENGAMBILAN, KEMASUKAN, PROMOSI DAN PEMASARAN AKADEMIK (PKPA)

03 - 9051 3400 SAMB 3453

affandi@upnm.edu.my

didis

ENCIK MOHD ROSSIDI BIN RAMLE

PEMBANTU TADBIR (P/O)

UNIT PENGAMBILAN, KEMASUKAN, PROMOSI DAN PEMASARAN AKADEMIK (PKPA)

03 - 9051 3400 SAMB 3584

mohdrossidi@upnm.edu.my

Tarikh Kemaskini: 28 Februari 2019