Paparan: Kontras Tinggi | Asal
white blue red green big font small font W3C
12 December 2017 / 23 Rabiul Awal 1439
Tetapan

STAF PENGURUSAN PENTADBIRAN & SOKONGAN

MEJ PROF. DR. MUHD ZU AZHAN BIN YAHYA

PENGARAH / PROFESOR FIZIK
mzay@upnm.edu.my


LT KOL PROF. MADYA ARIFFIN BIN ISMAIL

TIMBALAN PENGARAH (HAL EHWAL PELAJAR & PENTADBIRAN)
ariffin@upnm.edu.my

PROF. MADYA DR. NORHANA BINTI ABDUL HALIM

TIMBALAN PENGARAH (AKADEMIK DAN PENYELIDIKAN)
norhana@upnm.edu.my

PUAN NOR HAZIMAH BINTI ABDUL AZIZ

PENOLONG PENDAFTAR KANAN
hazimah@upnm.edu.my

ENCIK MAT AZELI BIN ABDUL WAHAB

PENOLONG PENDAFTAR
azeli@upnm.edu.my

PUAN NUR ZAHIRAH BINTI SLAMTH ALI

SETIAUSAHA
zahirah@upnm.edu.my


PUAN NURUL HANA BINTI LOKMAN

PEMBANTU TADBIR (P/O)
Unit sumber manusia & akademik
hana@upnm.edu.my

PUAN NUR HAZWANI BINTI RUSLI

PEMBANTU TADBIR (P/O)
Unit kewangan & logistik
hazwani@upnm.edu.my



PEMBANTU MAKMAL

Puan Nor Azmini binti Mohamed

azmini@upnm.edu.my


Puan Rosnah binti Rahmad

Rosnah@upnm.edu.my

Encik Asmizan bin Shaari

asmizan@upnm.edu.my

Encik Ahmed Faisal bin Mat Daud

faisal@upnm.edu.my

Encik Mohd Ehksan bin Zakaria

ehksan@upnm.edu.my

Encik Norazman bin Hamzah

norazman@upnm.edu.my

Tarikh Kemaskini: 13 Jun 2017