Paparan: Kontras Tinggi | Asal
white blue red green big font small font W3C
15 October 2018 / 5 Safar 1440
Tetapan

STAFF AKADEMIK (MATEMATIK)

Ketua Jabatan


Prof. Madya Dr. Wan Rozita binti Wan Din


  • B.Sc(Applied Mathematics)(Flinders University,South Australia)
  • M.Sc(Statistics)(UKM)
  • PhD (Mathematics) (UKM)


wanrozita@upnm.edu.my

C.V., sila klik sini. (dikemaskini pada: 26/9/2017)

Prof Madya

Kapt Prof. Madya Ahmad Zaidi bin Sulaiman (Bersara)


  • Dip Edu (UKM)
  • B.Sc (Mathematics) (Loyola Univ. USA)
  • MBA (UKM)

zaidi@upnm.edu.my

C.V., sila klik sini. (dikemaskini pada: 26/9/2017)

Profesor

Prof. Madya Dr. Ummul Fahri binti Abd Rauf

  • B.Sc (Statistics)(UiTM)
  • M.Sc (Statistics)(UKM)
  • PhD (Applied Statistics) (RMIT University, Melbourne)

ummul@upnm.edu.my

Pensyarah Kanan

Datin Aniza binti Wamin

  • B.Sc (Statistics) (UM)
  • M.Sc (Statistics) (UKM)

aniza.wamin@upnm.edu.my

Dr. Mazlinda binti Ibrahim

  • B.Sc (Industrial Mathematics)(UTM)
  • M.Sc (Mathematics)(UTM)
  • PhD (Mathematics) ( University Of Liverpool, UK)

mazlinda@upnm.edu.my

Pensyarah

Dr. Hoo Yann Seong

  • B.Sc (Mathematics)(USM)
  • M.Sc (Mathematics)(USM)

yannseong@upnm.edu.my

Encik Mohd Anuar bin Jamaludin (Cuti Belajar)

  • B.Sc (Industrial Mathematics) (UTM)
  • M.Sc (Mathematics) (UTM)

mohdanuar@upnm.edu.my

Puan Norzaura binti Abd Rahman (Cuti Belajar)

  • B.Sc (Mathematics) (UiTM)
  • M.Sc (Mathematics) (UKM)

norzaura@upnm.edu.my

Puan Nabilah Fikriah binti Rahin (Cuti Belajar)

  • B.Sc (Mathematics) (UKM)
  • M.Sc (Mathematics) (UKM)

nabilah@upnm.edu.my

Puan Noor Syazwana binti Abd Aziz (Cuti Belajar)

  • B.Sc (Hons)(Computational Mathematics)(UiTM)
  • M.Sc (Mathematics)(UTM)

noorsyazwana@upnm.edu.my

Puan Nur Adilah Liyana binti Hj Aladdin

  • B.Sc (Industrial Mathematics)(UTM)
  • M.Sc (Engineering Mathematics)(UTM)

nuradilah@upnm.edu.my

Puan Normurniyati binti Abd Shattar

  • B.Sc (Industrial Mathematics)(UTM)
  • M.Sc (Engineering Mathematics)(UTM)

normurniyati@upnm.edu.my

Encik Mohd Faisal bin Saari

  • B.Sc (ManagementMath) (UiTM)
  • M.Sc (Mathematic) USM

mohdfaisal@upnm.edu.my

Cik Aqilah binti Ahmad Dahalan

  • B.Sc (Mathematic Computer Graphic) (UMS)
  • M.Sc (Applied Mathematics) (UMS)

a.qilah@upnm.edu.my

Puan Nur Aisyah binti Abdul Fataf

  • B.Sc (Mathematics) (UKM)
  • M.Sc (Mathematics) (UKM)

n.aisyah@upnm.edu.my

Puan Nur Sakinah binti Idris

  • M.Sc (Mathematics)
  • B.Sc (Science Industrial Mathematics) (Honours)

nursakinah@upnm.edu.my

Puan Ruzanna binti Mat Jusoh (Cuti Belajar)

  • B.Sc (Mathematics) (UKM)
  • M.Sc (Mathematics) (UKM)

ruzanna@upnm.edu.my

Puan Azuraini binti Mohd Arif (Cuti Belajar)

  • B.Sc(System Eng.)(Arizona,USA)
  • M.Sc(Statistics)(UKM)

azuraini@upnm.edu.my

Puan Fatin Amirah binti Ahmad Shukri (Cuti Belajar)

  • B.Sc (Mathematics)(UIAM)
  • M.Sc(Finance)(UIAM)

fatin@upnm.edu.my

Dr. Nurulhuda binti A. Manaf

  • B.Sc (Hons) (Computational Mathematics) (UiTM)
  • M.Sc (Scientific Computation) (Sussex,UK)

nurulhuda@upnm.edu.my

Puan Fazilatulaili binti Ali (Cuti Belajar)

  • B.Sc(Mathematics) (UKM)
  • M.Sc(Mathematics) (UKM)

fazilatulaili@upnm.edu.my

Dr. Nor Ain Azeany binti Mohd Nasir

  • B.Sc (Hons)(Mathematics)(UPM)
  • M.Sc (Numerical Analysis)(UPM)

norainazeany@upnm.edu.my

Dr. Nur Amalina Binti Jamaludin

  • B.Sc (Mathematics) (UPM)
  • M.Sc (Mathematics) (UPM)

    amalinajamaludin@upnm.edu.my

    Tutor

    Encik Mohd Syazwan bin Mohamad Anuar

    • B.Sc (Hons) (Management Mathematics) (UITM)
    • M.Sc (Statistics) (UKM)

    m.syazwan@upnm.edu.my


    Tarikh Kemaskini: 02 April 2018