Paparan: Kontras Tinggi | Asal
white blue red green big font small font W3C
26 August 2019 / 25 Zulhijjah 1440
Tetapan

STAF AKADEMIK (KIMIA/BIOLOGI)

Ketua Jabatan

Dr. Siti Aminah binti Mohd Noor

  • B.Sc (Hons)(Chemistry)(UKM)
  • M.Sc (Chemistry)(UKM)
  • PhD (Chemistry) (Monash University, Melbourne)

s.aminah@upnm.edu.my


Profesor

Prof. Dr. Ong Keat Khim

  • B.Sc (Chemistry) (UPM)
  • M.Sc (Chemistry) (UPM)
  • PhD (Chemistry) (UPM)

ongkhim@upnm.edu.my

Profesor Madya

Prof. Madya Dr. Noor Azilah binti Mohd Kasim

  • BSc. (Chemistry) (UKM)
  • MSc. (Chemistry) (UKM)
  • PhD. (Chemistry) (UKM)

azilah@upnm.edu.my

Pensyarah Kanan

Dr. Norherdawati binti Kasim

  • B.Eng (Chemical Engineering)(UM)
  • M.Eng.Sc (Chemical Engineering)(UM)

herdawati@upnm.edu.my

Dr. Hidayati binti Hamdan

  • B.Sc (Zoology)(UM)
  • PhD (Insecticide Toxicology & Medical Entomology)(UM)

hidayati.hamdan@upnm.edu.my

Mej Madinah binti Jaafar Mad Ariff (B) (Cuti Belajar)

  • B.Sc (Hons)(Education)
  • MEnv (UPM)

madinah@upnm.edu.my

Dr. Jahwarhar Izuan bin Abdul Rashid

  • B.Sc (Hons)(Microbiology)(UKM)
  • M.sc (Microbiology)(UKM)
  • PhD Kejuruteraan Teknologi Sensor (UPM)

jahwarhar@upnm.edu.my

Dr. Norli binti Abdullah

  • B.Sc (Hons)(Petroleum Chemistry)(UPM)
  • M.Phil (Advanced Material)(UM)
  • PhD (Advanced Material)(UM)

norli.abdullah@upnm.edu.my

Dr. Siti Hasnawati binti Jamal

  • B.Eng(Chemical Engineering)(UM)
  • M.Eng.Sc (Biochemical Engineering)(UM)
  • Phd. (Chemistry) (UPNM)

hasnawati@upnm.edu.my

Dr. Noor Aisyah binti Ahmad Shah

  • B.Sc (Chemistry)(UTM)
  • M.Sc (Chemistry)(USM)
  • PhD. (Chemistry) (Australian Nasional University)

aisyah@upnm.edu.my

Dr. Alinda binti Samsuri

  • B.Sc (Analytical Chemistry & Instrumentation) (UMT)
  • M. Sc (Analytical Chemistry & Instrumental) (UM)
  • Ph.D (Chemistry)(UKM)

alinda@upnm.edu.my

Dr. Intan Juliana binti Shamsudin

  • B.Sc (Chemistry)
  • M.Sc (Polymer Chemistry) (UPM)
  • PhD (Chemistry)(UKM)

intanjuliana@upnm.edu.my

Dr. Nor Laili-Azua binti Jamari

  • B.Sc (Hons)(Forensic Sc)(USM)
  • M.sc (Forensic)(UTM)
  • PhD. (Enviroment Analytical Chemistry) (Uni. of Aberdeen, UK)

azua@upnm.edu.my

Dr. Safura Binti Taufik

  • B.Sc (Hons)(Industrial Chemistry) (UPM)
  • M.Sc (Science Analytical Chemistry) (UPM)
  • PhD. (Chemistry) (UNSW, Australia)

safura@upnm.edu.my

Pensyarah

Encik Mohd Junaedy bin Osman (Cuti Belajar)

  • B.Sc (Chemistry)(UPM)
  • M.Sc (Polimer) (UPM)

junaedy@upnm.edu.my

Encik Ahmad Farid bin Mohd Azmi

  • B.Sc (Hons)(Biology)(Leeds,UK)
  • M.Sc (Food Technology)(Leeds,UK)

ahmad.farid@upnm.edu.my

Encik Syed Mohd Shafiq bin Syed Ahmad

  • B.Sc (Hons)(Biochemistry)(UM)
  • M.Sc (Food Sc) (UKM)

shafiq@upnm.edu.my

Dr. Safura Binti Taufik

  • B.Sc (Hons)(Industrial Chemistry) (UPM)
  • M.Sc (Science Analytical Chemistry) (UPM)

safura@upnm.edu.my

Tarikh Kemaskini: 05 Ogos 2019