Paparan: Kontras Tinggi | Asal
white blue red green big font small font W3C
21 October 2019 / 22 Safar 1441
Tetapan

DIREKTORI STAF

Prof. Emeritus Dato Dr. Tengku Mohd bin Tengku Sembok

Timbalan Naib Canselor (Akademik & Antarabangsa)

Tel: 03-9051 3400 Samb 3420

Emel: tmts@upnm.edu.my

Prof. Dato Dr. Ahmad Mujahid bin Ahmad Zaidi

Penolong Naib Canselor (Akademik dan Antarabangsa)

Tel: 03-9051 3400 Samb 3007

Emel: mujahid@upnm.edu.my

Felo Utama Dato Mohamad Akhtar bin Ahmad Zainudin

Pengarah, Pusat Program Akademik - Industri dan Antarabangsa

Tel: 03-9051 3400 Samb 3076

Emel: akhtarzainudin@upnm.edu.my

Encik Mohd Amirul Zzaki Bin Razmi

Penolong Pendaftar Kanan

Tel: 03-9051 3400 Samb 3422

Emel: amirul@upnm.edu.my

Puan Nur Shahrul Bariah Binti Che Noh

Penolong Pendaftar

Tel: 03-9051 3400 Samb 7622535

Emel: shahrulbariah@upnm.edu.my

Puan Intan Suraya Binti Mohd Bukhari

Setiausaha Pejabat

Tel: 03-9051 3400 Samb 3421

Emel: intansuraya@upnm.edu.my

Puan Nora Asikin Binti Ali

Pembantu Tadbir (P/O)

Tel: 03-9051 3400 Samb 4604

Emel: asikin@upnm.edu.my

Puan Maznah binti Mohamad

Pembantu Tadbir (P/O)

Tel: 03-9051 3400 Samb 7621059

Emel: maznah@upnm.edu.my

Cik Nurul Nor Idayu binti Mat Zaki

Pembantu Tadbir (P/O)

Tel: 03-9051 3400 Samb 7622342

Emel: idayu@upnm.edu.my

Encik Mohd Firdaus Bin Bakar

Pembantu Operasi

Tel: 03-9051 3400 Samb 7622616

Emel: Firdaus@upnm.edu.my

Tarikh Kemaskini: 26 Ogos 2019