Paparan: Kontras Tinggi | Asal
white blue red green big font small font W3C
11 December 2017 / 22 Rabiul Awal 1439
Tetapan

JABATAN PENGURUSAN SUMBER MANUSIA PERTAHANAN

Direktori Pensyarah

Prof. Emeritus Dato Dr. Wan Hashim Bin Wan Teh
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2102
Email : hashim@upnm.edu.my

Prof. Dr. Haslinda Binti Abdullah
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2103
Email : hba@upnm.edu.my

Prof. Dr. Jegak Anak Uli
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2100
Email : jegakuli@gmail.com

Prof. Madya Dr. Hasan Al-Banna Bin Mohamed
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2089
Email : hasanalbanna@upnm.edu.my

Lt Kol Prof. Madya Dr. Mohd Nor Bin Yahaya
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2077
Email : mohdnor@upnm.edu.my

Mejar Prof. Madya Dr. Ahmad Azan Bin Ridzuan (Bersara)
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 1086
Email : azan@upnm.edu.my

Lt Kol Prof. Madya Ariffin Bin Ismail
Tel : 03-9051 3400 Samb 761 4444
Email : ariffin@upnm.edu.my

Prof. Madya Rozita Binti Husin
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2108
Email : rozitahusain@yahoo.com

Lt Kol Dr. Mohamad Daud Bin Hj. Johari
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2202
Email : mohddauddj@yahoo.com

Prof. Madya Hjh Dr. Aida Nasirah Binti Abdullah
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2094
Email : aidanasirah@upnm.edu.my

Prof. Madya Dr. Zailin Binti Zainal Ariffin
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2084
Email : zailin@upnm.edu.my

Dr. Mohd Hamran Bin Mohamad
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2108
Email : hamran@upnm.edu.my

Lt Kol S. Ananthan a/l Subramaniam (Bersara)
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2108
Email : ananthan@upnm.edu.my

Lt Kol Ungku Azly Bin Ungku Zahar
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2079
Email : azly@upnm.edu.my

Lt Kol Kamarulzaman Bin Lamin (Bersara)
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2108
Email : kamarulaminin@yahoo.com.my

Lt Kol Dr. Inderjit Singh a/l Tara Singh (Bersara)
Tel : 03-9051 3400 Samb 761 3093
Email : sinder1866@yahoo.com

Lt Kol Mohd Juraimy Bin Hj. Kadir
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2095
Email : juraimy@upnm.edu.my

Lt Kol Zamri Bin Ismail
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 1000
Email : zamri@upnm.edu.my

Mejar Safar Bin Yaacob
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2210
Email : safaryaacob@ymail.com

Mejar Wong Wai Loong
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2201
Email : wwl6608@yahoo.com

Puan Nurhana Binti Mohamad Rafiuddin
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2086
Email : nurhana@upnm.edu.my

Encik Rashid Bin Nordin
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2087
Email : rashidnordin19@gmail.com

Encik Azizul Hakim Bin Mashkuri - Cuti Belajar
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2108
Email : azizul@upnm.edu.my

Cik Khairunnisa Binti Mardzuki
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2090
Email : nisamardzuki@upnm.edu.my

Puan Norlaila Mazura Binti Mohaiyadin
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2088
Email : laila_dpp_hop@yahoo.com

Tarikh Kemaskini: 06 September 2017