Paparan: Kontras Tinggi | Asal
white blue red green big font small font W3C
11 December 2017 / 22 Rabiul Awal 1439
Tetapan

JABATAN PENGAJIAN STRATEGI

Direktori Pensyarah

Prof. Dato Dr. Hamzah Bin Ahmad (BA Hamzah)
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2104
Email : bahamzah8@hotmail.com

Prof. Dr. Teh Yik Koon
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2101
Email : teh@upnm.edu.my

Prof. Ruhanas Binti Harun
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2098
Email : ruhanas10@gmail.com

Lt Kol Prof. Ahmad Ghazali Bin Abu Hassan (Bersara)
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2099
Email : ghazali@upnm.edu.my

Prof. Madya Dr. Wan Norhasniah Binti Wan Husin
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2078
Email : hasni_wan02@yahoo.com

Lt Kol Prof. Madya Dr. Mohd Zaini Bin Salleh
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2083
Email : zaini_salleh@yahoo.com

Dr. Salma Bin Yusof
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2633
Email : salmayusof@gmail.com

Prof. Madya Dr. Adam Leong Kok Wey
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2195
Email : adam@upnm.edu.my

Kolonel Felo Kanan Ramli Bin Hj. Nik (Bersara)
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2081
Email : ramlinik@gmail.com

Kolonel Felo Kanan Sofian Bin Kamaruddin (Bersara)
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2195
Email : sofiankamaruddin@yahoo.co.uk

Kolonel Felo Kanan Abdul Latif Bin Harun (Bersara)
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2158
Email : sentang2002@yahoo.com

Kolonel Amirudin Bin Dato Sulaiman
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2195
Email : amirudin@upnm.edu.my

Lt Kol Abdul Rahman Bin Alavi (Bersara)
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2195
Email : arallawi57@yahoo.com

Lt Kol Jamal Rodzi Bin Dahari
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2634
Email : polismiliter@gmail.com

Tuan Hj. Mohd Ramli Bin Othman
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2076
Email : rambothman@gmail.com

Lt Kdr Mazura Binti Md Saman (Bersara) - Cuti Belajar
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2635
Email : mazurasaman74@yahoo.com

Puan Norhazlina Fairuz Binti Musa Kutty
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2088
Email : nfairuz@upnm.edu.my

Puan Herlin Anak Aman
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2092
Email : herlin@upnm.edu.my

Puan Nur Hazlina Binti Saad
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2086
Email : hazlina@upnm.edu.my

Dr. Tharishini a/p Krishnan
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2092
Email : tharishini@upnm.edu.my

Puan Hanis Shaheera Binti Ahmad Hisham - Cuti Belajar
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2195
Email : hanis@upnm.edu.my

Cik Waayija Salmah Binti Sawal Hamid - Cuti Belajar
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2195
Email : waayija@upnm.edu.my

Tarikh Kemaskini: 05 September 2017