Paparan: Kontras Tinggi | Asal
white blue red green big font small font W3C
17 July 2019 / 14 Zulkaedah 1440
Tetapan

STAF FAKULTI

DEKAN

Lt Kol Prof. Madya Ariffin bin Ismail (Bersara)
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2550
Emel : ariffin@upnm.edu.my

TIMBALAN DEKAN (AKADEMIK DAN PENYELIDIKAN)

Lt Kol Prof. Madya Dr. Mohd Nor Bin Yahaya
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2552
Emel : mohdnor@upnm.edu.my

TIMBALAN DEKAN (PENTADBIRAN DAN HAL EHWAL PELAJAR)

Prof. Madya Dr. Jessica Ong Hai Liaw
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2551
Emel : jessica@upnm.edu.my

KETUA JABATAN PENGURUSAN SUMBER MANUSIA PERTAHANAN

Prof. Madya Dr. Zailin bt. Zainal Ariffin
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2557
Emel : zailin@upnm.edu.my

KETUA JABATAN PENGAJIAN STRATEGI

Mejar Mohd Ramli bin Othman
Tel : 03-90513400 Ext 762 2558
Emel : mohdramli@upnm.edu.my

KETUA JABATAN KENEGARAAN, KEPEMIMPINAN DAN KETAMADUNAN

Mejar Hj. Dr. Noor Azmi Bin Hj. Mohd Zainol
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2080
Emel : noorazmi@upnm.edu.my

KETUA JABATAN PENGURUSAN LOGISTIK DAN PENTADBIRAN

Dr. Mohd Hamran bin Mohamad
Tel : 03-9051 3400 Samb
Emel : hamran@upnm.edu.my

STAF PENTADBIRAN

UNIT AKADEMIK DAN PENYELIDIKAN

En Khairulefendi bin Kamarulzaman
Penolong Pendaftar Kanan
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2555
Emel : khairulefendi@upnm.edu.my

UNIT PENTADBIRAN DAN HAL EHWAL PELAJAR

Puan Noor Ain Binti Roslan
Penolong Pendaftar
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2554
Emel : ain@upnm.edu.my

Encik Mohd Haniff bin Sofian
Pegawai Penyelidik
Tel: 03-9051 3400 Samb 76202204
Emel: haniff@upnm.edu.my

UNIT PENGURUSAN ORGANISASI DAN KEWANGAN

Puan Noor Haslinda Binti Ibrahim
Setiausaha Pejabat
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2553
Emel : haslinda@upnm.edu.my

Puan Hazifah binti Abu Hashim
Pembantu Tadbir (P/O)
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2107
Emel : hazifah@upnm.edu.my

Puan Suriyani Binti Saidon
Pembantu Tadbir (P/O)
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2107
Emel : suriyani@upnm.edu.my

Encik Mohd Nadzim Bin Ariffin
Pembantu Tadbir (P/O)
Tel : 03-9051 3400 Ext 762 2107
Emel : nadzim@upnm.edu.my

Puan Roslina Binti Muda
Pembantu Tadbir (P/O)
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2108
Emel : roslinamuda@upnm.edu.my

Encik Ahmad Shafiq bin Hamzah
Pembantu Tadbir (P/O)
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2108
Emel : a.shafiq@upnm.edu.my

Puan Yusmalisa Binti Mohd Nawawi
Pembantu Tadbir (P/O)
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2195
Emel : yusmalisa@upnm.edu.my

Encik Mohd Talahah Bin Osman
Pembantu Operasi
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2107
Emel : talahah@upnm.edu.my
Tarikh Kemaskini: 29 Mei 2019