Paparan: Kontras Tinggi | Asal
white blue red green big font small font W3C
14 December 2017 / 25 Rabiul Awal 1439
Tetapan

STAF FAKULTI

DEKAN

Kolonel Felo Kanan Abdul Latif Bin Harun (Bersara)
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2550
Email : sentang2002@yahoo.com

TIMBALAN DEKAN (AKADEMIK DAN PENYELIDIKAN)

Lt Kol Prof. Madya Dr. Mohd Nor Bin Yahaya
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2552
Email : mohdnor@upnm.edu.my

TIMBALAN DEKAN (PENTADBIRAN DAN HAL EHWAL PELAJAR)

Prof. Madya Dr. Jessica Ong Hai Liaw
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2551
Email : jessica@upnm.edu.my

KETUA JABATAN PENGURUSAN SUMBER MANUSIA PERTAHANAN

Mejar Prof. Madya Dr. Ahmad Azan Bin Ridzuan (Bersara)
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2557
Email : azan@upnm.edu.my

KETUA JABATAN PENGAJIAN STRATEGI

Prof. Madya Dr. Adam Leong Kok Wey
Tel : 03-90513400 Ext 762 2558
Email : adam@upnm.edu.my

KETUA JABATAN KENEGARAAN, KEPEMIMPINAN DAN KETAMADUNAN
Mejar Hj. Dr. Noor Azmi Bin Hj. Mohd Zainol
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2080
Emel : noorazmi@upnm.edu.my

STAF PENTADBIRAN

UNIT PENTADBIRAN DAN PEMBANGUNAN AKADEMIK

Puan Fazielah Binti Mohamad
Ketua Penolong Pendaftar
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2555
Email : fazielah@upnm.edu.my

UNIT HAL EHWAL AKADEMIK DAN PENGIJAZAHAN

Puan Noor Ain Binti Roslan
Penolong Pendaftar
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2554
Email : ain@upnm.edu.my

UNIT PENGURUSAN PENYELIDIKAN, DATA DAN HUBUNGAN KORPORAT

Mejar Amsharazzi Bin Abdul Razak TUDM (Bersara)
Pegawai Penyelidik Sosial
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2151
Email : amsharazzi@upnm.edu.my

UNIT PENGURUSAN ORGANISASI DAN KEWANGAN

Puan Noor Haslinda Binti Ibrahim
Setiausaha Pejabat
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2553
Email : haslinda@upnm.edu.my

Puan Hazifah binti Abu Hashim
Pembantu Tadbir (P/O)
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2107
Email : hazifah@upnm.edu.my

Puan Suriyani Binti Saidon
Pembantu Tadbir (P/O)
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2107
Email : suriyani@upnm.edu.my

Puan Nurfakhilah Nadia Binti Rusli
Pembantu Tadbir (P/O)
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2107
Email : nadia@upnm.edu.my

Puan Roslina Binti Muda
Pembantu Tadbir (P/O)
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2108
Email : roslinamuda@upnm.edu.my

Encik Ahmad Shafiq bin Hamzah
Pembantu Tadbir (P/O)
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2108
Email : a.shafiq@upnm.edu.my

Puan Yusmalisa Binti Mohd Nawawi
Pembantu Tadbir (P/O)
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2195
Email : yusmalisa@upnm.edu.my

Encik Mohd Talahah Bin Osman
Pembantu Operasi
Tel : 03-9051 3400 Samb 762 2107
Email : talahah@upnm.edu.my
Tarikh Kemaskini: 05 Oktober 2017