Paparan: Kontras Tinggi | Asal
white blue red green big font small font W3C
12 December 2017 / 23 Rabiul Awal 1439
Tetapan

SENARAI KAKITANGAN

Profesor Dato’ Dr Hamzah bin Ahmad (B.A. Hamzah)
Pengarah
Emel: bahamzah8@hotmail.com
Tel: 03-9051 3030

Lt Kol Abdul Rahman bin Alavi (B)
Timbalan Pengarah
Emel: arallawi57@yahoo.com
Tel: 03-9051 2158

Profesor Ruhanas binti Harun
Felo Penyelidik
Emel: ruhanas10@gmail.com
Tel: 03-9051 3400 samb 762 2159

Kolonel Amirudin bin Dato’ Sulaiman
Felo Penyelidik
Emel: amirudin@upnm.edy.my
Tel:

Lt Kol Dr Inderjit a/l Tara Singh (B)
Felo Penyelidik
Emel: sinder1866@yahoo.com
Tel:

Wong Chooi Ye (Cuti belajar)
Pegawai Penyelidik Sosial
Emel: wongchooiye@upnm.edu.my
Tel: 03-9051 3400

Aqilah binti Md Pazil
Pegawai Penyelidik Sosial
Emel: aqilah@upnm.edu.my
Tel: 03-9051 3462

Sa’adiah binti Mohamed
Pembantu Tadbir Kanan
Emel: saadiah@upnm.edu.my
Tel: 03-9051 3400 samb 762 2187

Dayang Islina binti Bachok
Pembantu Tadbir
Emel: dayang@upnm.edu.my
Tel: 03-9051 4618

Maharani binti Ramly
Pembantu Tadbir
Emel: maharani@upnm.edu.my
Tel: 03-9051 4618

Tarikh Kemaskini: 21 September 2017