Paparan: Kontras Tinggi | Asal
white blue red green big font small font W3C
24 February 2018 / 8 Jamadil Akhir 1439
Tetapan

KAKITANGAN

Kol Felo Kanan Sofian bin Kamaruddin (Bersara)
Pengarah
Tel : 03-9051 3400 samb. 7622591
Emel: sofian@upnm.edu.my

Prof. Dr. Aidy bin Ali
Timbalan Pengarah Bahagian Program Akademik
Tel : 03-9051 3400 samb. 7622127
Emel: aidyali@upnm.edu.my

Lt. Kol. Zamri bin Ismail
Timbalan Pengarah Bahagian Pembangunan Eksekutif
Tel : 03-9051 3400 samb. 7621000
Emel: zamri@upnm.edu.my

Nurul Fizani binti Zaabah
Penolong Pendaftar
Tel : 03-9051 3400 samb.7261001
Emel: fizani@upnm.edu.my

Nasrul Hadi bin Mohamed
Penolong Pegawai Tadbir
Tel : 03-9051 3400 samb.7622185
Emel: nasrulhadi@upnm.edu.my


Intan Farah binti Zainudin
Pembantu Tadbir (P/O)
Tel : 03-9051 3400 samb.3549
Emel: intanfarah@upnm.edu.my

Subri bin Shafie
Pembantu Tadbir (P/O)
Tel : 03-9051 3400 samb.3549
Emel: subri@upnm.edu.my

Nur Farahani binti Kamarul Zaman
Pembantu Tadbir (P/O)
Tel : 03-9051 3400 samb.4640
Emel: farahani@upnm.edu.my

Norliza binti Husin
Pembantu Tadbir (P/O)
Tel : 03-9051 3400 samb.7621070
Emel: norliza@upnm.edu.my

Abdul Mutalip bin Hj Md Rejab
Pembantu Tadbir (P/O)
Tel : 03-9051 3400 samb.7621091
Emel: mutalip@upnm.edu.my


Muhammad Azwan bin Kamaruddin
Pembantu Operasi
Tel : 03-9051 3400 samb.4640
Emel: m.azwan@upnm.edu.my

Tarikh Kemaskini: 30 Oktober 2017