Paparan: Kontras Tinggi | Asal
white blue red green big font small font W3C
28 March 2020 / 4 Syaaban 1441
Tetapan

GRADUAN PB

2014

Doktor Falsafah (Pendidikan)

  1. Kept Prof Madya Dr Zulkifly Mat Radzi (Malaysia)

2015

Sarjana Sains (Pendidikan)

    1. Homa Moini (Iran)

    2018

    Sarjana Sains (Pendidikan)

      1. Azneezal Ar-Rashid Mohd Ramli (Malaysia)

      2019

      Doktor Falsafah (Pendidikan)

      1. Dr Mohd Sukri Maarof (Malaysia)
      2. Dr Belinda Marie Balraj (Malaysia)

      Sarjana Sains (Pendidikan)

      1. Mejar Mohd Norhisham Ilias (Malaysia)

      2017

      Sarjana Muda Sains Sosial (Bahasa dan Komunikasi Silang Budaya)

      1. Pkdt Nur Adzuryn Binti Adam TUDM
      2. Nurul Syasya Izzaty Binti Rosilan
      3. Nur Farah Dayana Binti Nasir
      4. Siti Sarah Binti Mohammad
      5. Latifah Binti Hassan - Ijazah Kelas Pertama
      6. Siti Aisyah Binti Misbakh
      7. Nur Ayuni Binti Muhamad Apandi
      8. Muhammad Amirul Izwan Bin Isham
      9. Najwa Farinna Binti Abdul Hamid
      10. Farah Arina Binti Mohamad Shapri
      11. Nur Aqmar Binti Abdul Rahman
      12. Nur Hanis Hasniza Binti Mad Hassim
      13. Nurul Haslinda Binti Hashim
      14. Nur Syuhada Binti Othman
      15. Azza Binti Mohammad Jamil
      16. Nor Faizatul Afika Binti Amran
      17. Naqiuddin Amminy Bin Ahmad Amminy
      18. Norazifa Ameratul Saadah Binti Yazid
      19. Syafiqah Amirah Zahiruddin
      20. Nurshamimie Binti Saleh
      21. Ruveeda Binti Mohd Desa
      22. Nik Nor Aqila Anisa Binti Nik Yaakub
      23. Izzattul Amiera Binti Abdul Razak
      24. Suriya Adlina Binti Rosman
      25. Norazah Binti Azmi
      26. Nor Amira Binti Azmi
      27. Faradila Binti Abdullah
      28. Aina Aqilah Binti Mohamad Nazli
      29. Nurul Aziqah Binti Mohamed Ayob
      30. Siti Nur Aisya Wahidah Binti Hanafi
      31. Nur Fadzlyana Binti Sani

      Anugerah Emas Naib Canselor - Latifah Binti Hassan

      Anugerah Buku - Nor Amira Binti Azmi

      2018

      Sarjana Muda Sains Sosial (Bahasa dan Komunikasi Silang Budaya)

      1. Ain Natrah binti Mohd Farid - Ijazah Kelas Pertama
      2. Amanina Razanah binti Nur Azam - Ijazah Kelas Pertama
      3. Farinne binti Ibrahim - Ijazah Kelas Pertama
      4. Ho Hueishze - Ijazah Kelas Pertama
      5. Anisah binti Mat Rani - Ijazah Kelas Pertama
      6. Nadzirah Aqilah binti Abd Rahman - Ijazah Kelas Pertama
      7. Norzulaikha binti Othman - Ijazah Kelas Pertama
      8. Anis Syazwani binti Mat Zani
      9. Ili Muhammad Hadri bin Khalil
      10. Amirul Aiman bin Norazmi
      11. Ismazura binti Ismail
      12. Muhammad Sharifuddin bin Mohd Sin
      13. Nabilah Syahmie binti Fadzle
      14. Norakma binti Abu Hassan
      15. Norhidayu binti Azman
      16. Nur Atiqah binti Hassan
      17. Nur Farra binti Zamaludin
      18. Nur Fathinah binti Alang
      19. Nur Fatin Nabilah binti Daud
      20. Nur Nashrah binti Zulyusri
      21. Nur Shafiqka binti Mohd Afandi
      22. Nuraisyah Suhaila binti Sharudin
      23. Nursyafiqah binti Md Zamri
      24. Nor Anis Fatini binti Mohd Nor
      25. Sur Syafiqah binti Idzhar
      26. Nuraini Nabila binti Zani
      27. Nurmahirah binti Mazli
      28. Nurul Syuhadah binti Azahasah
      29. Nurwahidah binti Nadzri
      30. Pkdt Intan Suraya binti Mt Jamil TUDM
      31. Pkdt Siti Norfarah Nasuha binti Muhammad Nor Azman TUDM
      32. Amin Naqiuddin bin Ridzuan
      33. Pkdt Nur Fatin Farahanis binti Mat TUDM

      Anugerah Emas Canselor - Anisah binti Mat Rani

      Anugerah Emas Naib Canselor - Amanina Razanah binti Nur Azam

      Anugerah Buku - Farinne binti Ibrahim

      2019

      Sarjana Muda Sains Sosial (Bahasa dan Komunikasi Silang Budaya)

      1. Amirah Madhihah binti Yusof
      2. Erissa binti Azmi
      3. Intan Maznida binti Mahussin
      4. Ahmad Shazarwan bin Akmal
      5. Ain Najhan binti Nor Rahim
      6. Athirah Syuhada binti Mohamad Azam
      7. Lailatul Arfah Syazwanie binti Azhar
      8. Mohamad Qairul Ashraff bin Yahaya
      9. Muhammad Syahmi Faiz bin Nazari
      10. Norazlin binti Mustapha
      11. Nur Hikmah binti Abdul Shukur
      12. Nur Sabirah Aqilah binti Hashim
      13. Nur Shafieena Najihah Bt Shafiruddin
      14. Nurul Ain Shuhadah binti Sulaiman
      15. Nurul Ashiqin binti Mohd Rosdi
      16. Shahirah binti Azman
      17. Siti Hajar binti Jamaludin
      18. Sujithra Nair a/p Sivandranath
      19. Wan Muhammad Adib bin Ab Aziz
      20. Yus Sharmiza binti Yushriman
      21. Mohamad Affan bin Mohamad Nassruddin - Ijazah Kelas Pertama
      22. Zaiful Azrin bin Zulhazmi
      23. Zayana Afiza binti Ghazali
      24. Mohammad Azrol bin Hammejah
      25. Muhammad Hazim Rasyad bin Abdul Rahman
      26. Muhammad Syaheed bin Abd Ghani
      27. Nur Amirah binti Alzahari
      28. Nurul Hidayah binti Muhamad Fildaus
      29. Shamimi Naziera binti Mohd Nizamuddin
      30. Siti Noor Azlin binti Othman
      31. Amin Ikmal Khalili bin Aminuddin
      32. Muhammad Azri bin Mohammad Amiruddin
      33. Muhammad Faizal Iskandar bin Zainal Alang
      34. Nik Muhammad Fahmi bin Shamsuddin
      35. Nornadiah binti Towawi
      36. Mohamad Azlisham bin Jamaludin
      37. Muhamad Faiz bin Ismail
      38. Muhammad Izzuddin bin Zulkarnain
      39. Siti Aishah binti Abd Halim

      Anugerah Pelajaran Diraja - Mohamad Affan bin Mohamad Nassruddin

      Anugerah Emas Naib Canselor - Zaiful Azrin bin Zulhazmi

      Anugerah Emas LPU (Kepimpinan) - Ain Najhan binti Nor Rahim

      Anugerah Buku - Erissa binti Azmi

      Tarikh Kemaskini: 23 Disember 2019