Paparan: Kontras Tinggi | Asal
white blue red green big font small font W3C
19 August 2019 / 18 Zulhijjah 1440
Tetapan

KAKITANGAN

Prof. Madya Mohd Hazali Bin Mohamed Halip
Pengarah (D54)
Tel: 03-9051 3400 smb: 2589
Emal: hazali@upnm.edu.my
Prof. Madya Dr. Kamaruddin Bin Abdul Ghani
Ketua Jabatan (DS54)
Jabatan Keselamatan Sistem dan Komunikasi
Tel: 03-9051 3400 smb: 4666
Emal: kamaruddin@upnm.edu.my

Dr. Zuraini Binti Zainol
Ketua Jabatan (DS52)
Jabatan Teknologi Pengetahuan dan Keselamatan
Tel: 03-9051 3400 smb: 2064
Emal: zuraini@upnm.edu.my
Dr. Hassan Bin Mohamed
Felo Penyelidik (DS51)
Jabatan Teknologi Pengetahuan dan Keselamatan
Tel: 03-9051 3400
Emal: hassan@upnm.edu.m
Dr. Syahaneim Binti Marzuki
Ketua Jabatan (DS52)
Jabatan Teknologi Pengetahuan dan Keselamatan
Tel: 03-9051 3400 smb: 2652
Emal: syahaneim@upnm.edu.my
Dr. Arniyati Binti Ahmad
Felo Penyelidik (DS52)
Jabatan Keselamatan Sistem dan Komunikasi
Tel: 03-9051 3400 smb: 2055
Emal: arniyati@upnm.edu.my
Dr. Mohd Fahmi Bin Mohamad Amran
Felo Penyelidik (DS51)
Jabatan Teknologi Pengetahuan dan Keselamatan
Tel: 03-9051 3400 smb: 2033
Emal: fahmiamran@upnm.edu.my
Dr. Noor Afiza Binti Mat Razali
Felo Penyelidik (DS51)
Jabatan Teknologi Pengetahuan dan Keselamatan
Tel: 03-9051 3400 smb: 2043
Emal: noorafiza@upnm.edu.my
Cik Afiqah Binti Mohammad Azahari
Felo Penyelidik (DA41)
Jabatan Keselamatan Sistem dan Komunikasi
Tel: 03-9051 3400 smb: 2256
Emal: afiqahazahari@upnm.edu.my
En. Mohd Afiz Bin Othman
Penolong Pendaftar (N41)
Tel: 03-9051 3400 smb: 2137
Emal: afiz@upnm.edu.my
En. Mohd Zakaria Bin Abu Bakar
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (FA29)
Tel: 03-9051 3400
Emal: zakaria.ab@upnm.edu.my
En. Muhammad Azamuddin Bin Abdul Ghani
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Tel: 03-9051 3400 smb: 2250
Emal: azamuddin@upnm.edu.my
Tarikh Kemaskini: 12 Januari 2018