Paparan: Kontras Tinggi | Asal
white blue red green big font small font W3C
15 October 2019 / 16 Safar 1441
Tetapan

KAKITANGAN

Prof. Madya Mohd Hazali Bin Mohamed Halip
Pengarah (D54)
Tel: 03-9051 3400 smb: 2589
Emel: hazali@upnm.edu.my
Prof. Emeritus Dato Dr. Tengku Mohd Bin Tengku Sembok
Felo Penyelidik Kanan (VK5)
Tel: 03-9051 3400 smb: 3421
Emel: tmts@upnm.edu.my
Prof. Lee Moon Gul
Visiting Professor
Tel: 03-9051 3400 smb: 2138
Emel: moon.gullee@upnm.edu.my
Dr. Siti Noormiza Binti Makhtar
Ketua Jabatan (DS52)
Jabatan Keselamatan Sistem dan Komunikasi
Tel: 03-9051 3400 smb: 2338/2205
Emel: noormiza@upnm.edu.my

Dr. Zuraini Binti Zainol
Ketua Jabatan (DS52)
Jabatan Teknologi Pengetahuan dan Keselamatan
Tel: 03-9051 3400 smb: 2133/2064
Emel: zuraini@upnm.edu.my
Prof. Madya Dr. Kamaruddin Bin Abdul Ghani
Felo Penyelidik (DS54)
Jabatan Keselamatan Sistem dan Komunikasi
Tel: 03-9051 3400 smb: 2134/4666
Emel: kamaruddin@upnm.edu.my
Dr. Hassan Bin Mohamed
Felo Penyelidik (DS51)
Jabatan Teknologi Pengetahuan dan Keselamatan
Tel: 03-9051 3400 smb: 2178/2066
Emel: hassan@upnm.edu.my
Dr. Syahaneim Binti Marzuki
Felo Penyelidik (DS52)
Jabatan Teknologi Pengetahuan dan Keselamatan
Tel: 03-9051 3400 smb: 2652/2063
Emel: syahaneim@upnm.edu.my
Dr. Arniyati Binti Ahmad
Felo Penyelidik (DS52)
Jabatan Keselamatan Sistem dan Komunikasi
Tel: 03-9051 3400 smb: 4924/2055
Emel: arniyati@upnm.edu.my
Dr. Nur Diyana Binti Kamarudin
Pensyarah Kanan (DS51)
Jabatan Keselamatan Sistem dan Komunikasi
Tel: 03-9051 3400 smb: 2205
Emel: nurdiyana@upnm.edu.my
Dr. Syarifah Bahiyah Rahayu Binti Syed Mansoor
Pensyarah Kanan (DS51)
Jabatan Teknologi Pengetahuan dan Keselamatan
Tel: 03-9051 3400 smb: 2639
Emel: syarifahbahiyah@upnm.edu.my
Dr. Nur Aisyah Binti Abdul Fataf
Felo Penyelidik (DS45)
Jabatan Teknologi Pengetahuan dan Keselamatan
Tel: 03-9051 3400 smb: 2326
Emel: n.aisyah@upnm.edu.my
Cik Afiqah Binti Mohammad Azahari
Felo Penyelidik (DS45)
Jabatan Keselamatan Sistem dan Komunikasi
Tel: 03-9051 3400 smb: 4920/2047
Emel: afiqahazahari@upnm.edu.my
En. Mohd Afiz Bin Othman
Penolong Pendaftar (N41)
Tel: 03-9051 3400 smb: 2137
Emel: afiz@upnm.edu.my
En. Mohd Zakaria Bin Abu Bakar
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (FA29)
Tel: 03-9051 3400 smb: 2505
Emel: zakaria.ab@upnm.edu.my
En. Muhammad Zulkhairi Bin Abd Nasir
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Tel: 03-9051 3400 smb: 2250
Emel: mzulkhairi@upnm.edu.my
Tarikh Kemaskini: 13 September 2019