Paparan: Kontras Tinggi | Asal
white blue red green big font small font W3C
22 October 2021 / 16 Rabiul Awal 1443
Tetapan

KAKITANGAN

Dato Dr. Junaidah binti Kamarruddin
PENOLONG NAIB CANSELOR
PERKHIDMATAN, JARINGAN INDUSTRI DAN PERHUBUNGAN KORPORAT
Tel : 03-90513455
Emel : junaidah@upnm.edu.my

Prof. Madya Ts. Dr. Jessica Ong Hai Liaw
PENGARAH
BAHAGIAN HAL EHWAL KORPORAT
Tel : 012-3976778
Emel : jessica@upnm.edu.my

UNIT KOMUNIKASI DAN KHIDMAT MASYARAKAT (CSR)
Muhammad Zarul Naim bin Aziziddin
PENOLONG PENDAFTAR
(KETUA UNIT KOMUNIKASI DAN KHIDMAT MASYARAKAT (CSR))
Tel :
Emel : mzarul@upnm.edu.my

Shuhaimah binti Saedon
KETUA PEMBANTU TADBIR (P/O)
Tel : 03-90513400 (samb.: 4629)
Emel: shuhaimah@upnm.edu.my

Ahmad Alif Amri bin Ahmad Kawazi
PEMBANTU TADBIR (P/O)
Tel : 03-90513400 (samb.: 7621060)
Emel: alif@upnm.edu.my

UNIT PERHUBUNGAN AWAM
Lt Kol Zazali bin Makding
KETUA
UNIT PERHUBUNGAN AWAM
Tel : 03-90513400 samb.:
Emel : zazali@upnm.edu.my
UNIT MULTIMEDIA

(KETUA UNIT MULTIMEDIA)
Tel : 03-90514542
Emel :
Zulhaslinda binti Hamzah
PEMBANTU TADBIR (PERKERANIAN/OPERASI)
Tel : 03-90513400 (samb.: 4543)
Emel: linda@upnm.edu.my
Hairul bin Ismail
AHLI FOTOGRAFI KANAN
Tel : 03-90513400 (samb.: 3512)
Emel: hairul@upnm.edu.my
Shahrul Nizam bin Parnot
AHLI VIDEOGRAFI / TEKNIKAL PENYIARAN
Tel : 03-90513400 (samb.: 3512)
Emel: shahrul@upnm.edu.my
Siti Zairizahanem binti Mohd Yatim
PEREKA
Tel : 03-90513400 (samb.: 3512)
Emel: zairizahanem@upnm.edu.my
Tarikh Kemaskini: 21 September 2021