Paparan: Kontras Tinggi | Asal
white blue red green big font small font W3C
21 November 2018 / 13 Rabiul Awal 1440
Tetapan

KAKITANGAN

BAHAGIAN KEPIMPINAN, KORPORAT DAN PERHUBUNGAN ANTARABANGSA

Prof. Dato Dr. Jesbil Singh
PENOLONG NAIB CANSELOR
JARINGAN INDUSTRI DAN PERHUBUNGAN KORPORAT
Tel : 03-90513455
Emel : jesbil@upnm.edu.my

Amirah Nadia binti Saringat
SETIAUSAHA PEJABAT
Tel : 03-90513029
Emel : amirahnadia@upnm.edu.my
BAHAGIAN KEPIMPINAN, KORPORAT DAN PERHUBUNGAN ANTARABANGSA
UNIT PENTADBIRAN


Tengku Roslan bin Tengku Abdul Kadir
PENOLONG PENDAFTAR KANAN
(KETUA UNIT PENTADBIRAN)
Tel : 03-90513400 (samb.: 4915)
Emel : roslan@upnm.edu.my

Juriah binti Md. Din
PENOLONG PEGAWAI TADBIR KANAN
Tel : 03-90514450
Emel:juriah@upnm.edu.my


Huzaimah binti Hj. Saidi
PEMBANTU TADBIR
Tel : 03-90513400 (samb.: 7621060)
Emel: huzaimah@upnm.edu.my


Nasaruddin bin Isahak
PEMBANTU OPERASI
Tel : 03-90513400 (samb.: 4543)
Emel: nasaruddin@upnm.edu.my

UNIT KOMUNIKASI KORPORAT DAN STRATEGI

KETUA
UNIT KOMUNIKASI KORPORAT DAN STRATEGI
Tel :
Emel:
UNIT ANTARABANGSA

KETUA
UNIT ANTARABANGSA
Tel :
Emel:

Shuhaimah binti Saedon
PEMBANTU KOORDINATOR (JURUIRING)
Tel : 03-90513400 (samb.: 4629)
Emel: shuhaimah@upnm.edu.my

PEMBANTU TADBIR
Tel :
Emel:
UNIT KHAS PERNIAGAAN

Zuhailawati binti Muhamed Yusof
KETUA PENOLONG PENDAFTAR
(KETUA UNIT PENGURUSAN KEWANGAN)
Tel : 03-90513400 (samb.: 4405)
Emel : zuhailawati@upnm.edu.my

Hawani binti Muslim
PEMBANTU TADBIR
Tel : 03-90513400 (samb.: 3513)
Email : wani@upnm.edu.my
UNIT JARINGAN INDUSTRI

KETUA
UNIT JARINGAN INDUSTRI
Tel :
Emel:
UNIT KREATIF DAN MULTIMEDIA

Ahmad Rifad bin Abdul Rashid
PEGAWAI PENERANGAN KANAN
(KETUA UNIT KREATIF DAN MULTIMEDIA)
Tel : 03-90514542
Emel : rifad@upnm.edu.my


Zulhaslinda binti Hamzah
PEMBANTU PENERANGAN
Tel : 03-90513400 (samb.: 4543)
Emel: linda@upnm.edu.my

Hairul bin Ismail
JURUFOTO
Tel : 03-90513400 (samb.: 3512)
Emel: hairul@upnm.edu.my

Eszreen Quyyum bin Sies
JURUVIDEO
Tel : 03-90513400 (samb.: 3512)
Emel: eszreenquyyum@gmail.com

Siti Zairizahanem binti Mohd Yatim
PEREKA
Tel : 03-90513400 (samb.: 3512)
Emel: zairizahanem@upnm.edu.my
Tarikh Kemaskini: 30 Oktober 2018