Paparan: Kontras Tinggi | Asal
white blue red green big font small font W3C
14 December 2017 / 25 Rabiul Awal 1439
Tetapan

KAKITANGAN

BAHAGIAN KEPIMPINAN, KORPORAT DAN PERHUBUNGAN ANTARABANGSA

Dato Dr. Jesbil Singh
PENOLONG NAIB CANSELOR
JARINGAN INDUSTRI DAN PERHUBUNGAN KORPORAT
Tel : 03-90513455
Emel : jesbil@upnm.edu.my

Nur Farah Binti Mohamad Azlan
SETIAUSAHA
Tel : nfnurfarah@gmail.com
Emel : 03-9051 3029
BAHAGIAN KEPIMPINAN, KORPORAT DAN PERHUBUNGAN ANTARABANGSA
UNIT PENTADBIRAN


Tengku Roslan bin Tengku Abdul Kadir
PENOLONG PENDAFTAR KANAN
(KETUA UNIT PENTADBIRAN)
Tel : 03-90514915
Emel : roslan@upnm.edu.my

Juriah binti Md Din
PENOLONG PEGAWAI TADBIR KANAN
Tel : 03-90514450
Emel:juriah@upnm.edu.my


Huzaimah binti Hj. Saidi
PEMBANTU TADBIR
Tel : 03-90514543
Emel: huzaimah@upnm.edu.my


Nasaruddin bin Isahak
PEMBANTU PEJABAT
Tel : 03-90514543
Emel: nasa@upnm.edu.my

UNIT KOMUNIKASI KORPORAT DAN STRATEGI

KETUA
UNIT KOMUNIKASI KORPORAT DAN STRATEGI
Tel :
Emel:
UNIT ANTARABANGSA


Nurul Norasyila binti Dasuki
PENOLONG PENDAFTAR
(KETUA UNIT ANTARABANGSA)
Tel : 03-90514405
Emel : norsyila@upnm.edu.my

Shuhaimah binti Saedon
PEMBANTU KOORDINATOR (JURUIRING)
Tel : 03-90514629
Emel: shuhaimah@upnm.edu.my

PEMBANTU TADBIR
Tel :
Emel:
UNIT KHAS PERNIAGAAN

Zuhailawati binti Muhamed Yusof
KETUA PENOLONG PENDAFTAR
(KETUA UNIT PENGURUSAN KEWANGAN)
Tel : 03-90514405
Emel :

Hawani binti Muslim
PEMBANTU TADBIR
Tel : 03-90513513
Email : wani@upnm.edu.my
UNIT JARINGAN INDUSTRI

KETUA
UNIT JARINGAN INDUSTRI
Tel :
Emel:
UNIT KREATIF DAN MULTIMEDIA

PEGAWAI PENERANGAN KANAN
(KETUA UNIT KREATIF DAN MULTIMEDIA)
Tel : 03-90514542
Emel:

Zulhaslinda binti Hamzah
PEMBANTU PENERANGAN
Tel : 03-90514543
Emel: linda@upnm.edu.my

Hairul bin Ismail
JURUFOTO
Tel : 03-90513512
Emel: hairul@upnm.edu.my

Eszreen Quyyum bin Sies
JURUVIDEO
Tel : 03-90513512
Emel: eszreenquyyum@gmail.com

Siti Zairizahanem binti Mohd Yatim
PEREKA
Tel : 03-90513512
Emel: zairizahanem@upnm.edu.my
Tarikh Kemaskini: 03 Oktober 2017